کفپوش گرانولی

کفپوش گرانول نوعی از کفپوش لاستیکی است که در 3 نوع تخت، شیاردار و پایه دار (شانه تخم مرغی) تولید می شود و برای پوشاندن سطوح مختلف استفاده می گردد. کفپوش های گرانولی پارکپوش دارای استاندارد HIC می باشد. این کفپوش از ترکیب گرانول لاستیک با مش مناسب و چسب لاستیک صنعتی پس از پروسه حرارت دهی در قالب های مخصوص تولید می گردد. کفپوش گرانولی در ابعاد 1*1 متر مربع و 50*50 سانتی متر تولید می شود. و کفپوش های شیار دار و پایه دار (شانه تخم مرغی) نیز با ضخامت 40 میل به بالا تولید می گردد.

کفپوش گرانول با اسم ها و عناوین دیگری نیز نامیده و شناخته می شود برخی از سایر اسامی و عناوین کفپوش گرانول عبارت است از:

کفپوش لاستیکی، کفپوش گرانولی، کفپوش پارک، لاستیک ضربه گیر باشگاه و کفپوش لاستیکی زیر وزنه.

یکی از کلیدی ترین نکات برای سنجش کیفیت کفپوش گرانول دانسیته و تراکم کفپوش گرانولی می باشد. هرچه تراکم کفپوش ها بالا تر باشد ذرات لاستیک به هم چسبیده تر بوده و در نتیجه سختی و دوام بالاتری برای کفپوش لاستیکی گرانولی ایجاد می کند. دوام بالای کفپوش گرانولی باعث ماندگاری و عمر بالای این محصول، پوسته پوسته نشدن و مقاومت و دوام بالا در برابر باران، برف و اشعه خورشید می گردد.

شرکت پارکپوش مفتخر است با کیفیت ترین کفپوش گرانولی را با وزن و تراکم مناسب و کیفیت مرغوب عرضه می نماید. کلیه محصولات ما با یک سال گارانتی کیفیت و مرغوبیت ارایه می شود تا رضایت و آسایش خاطر خریداران گرامی را فراهم نماید.

رنگ دلخواه شما:

یکی دیگر از خدمات شرکت پارکپوش تولید کفپوش گرانولی با رنگ دلخواه شما و با کیفیت بالا و استاندارد لازم است.

خصوصیات کفپوش گرانول استاندارد:

  • تراکم بالا
  • مقاومت در برابر برف، باران و آفتاب
  • پوسته پوسته نشدن کفپوش گرانول (بر خلاف نمونه های غیر استاندارد)
  • امکان تولید در ابعاد مختلف از 15 میل تا 75 میل کفپوش ها

کفپوش گرانول ما با بهترین مواد اولیه و ماشین آلات تولید شده و از نظر کیفیت بی اغراق قابل مقایسه با بهترین نمونه های خارجی می باشد. در صورت نیاز به نصب کفپوش های گرانول عملیات نصب حرفه ای توسط کادر مجرب شرکت در سرتاسر کشور انجام می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع کفپوش گرانول، خصوصیات، قیمت کفپوش گرانولی و خرید این محصول با شماره تماس های مندرج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

کفپوش گرانولی مخصوص زمین بازی کودکان

یکی از رایج ترین کاربردهای کفپوش گرانولی استفاده در زمین بازی کودکان، حیاط مهدکودک ها و حیاط مدارس است کفپوش های گرانولی پارکپوش بدلیل تاییدیه های فنی از مراجع ذیصلاح، جذب ضربه بالا و تنوع رنگ بندی یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در این مکان ها می باشد.

کفپوش گرانولی باشگاهی

کفپوش های گرانولی باشگاهی پارکپوش یک گزینه مناسب برای محافظت از ورزشکاران، وسایل ورزشی و حتی کف سالن باشگاه در مقابل افتادن وزنه و ایجاد سایش می‌باشد. این کفپوش ها به راحتی قابل نصب می‌باشند و بسیار مقرون‌ به‌ صرفه برای استفاده در سالن‌ های بدنسازی، وزنه برداری و … می‌باشند. این کفپوش ها به قدری مقاوم هستند که حتی اگر دمبل های بسیار سنگین هم روی آن بیفتد هیچ آسیبی به سطح آن نمی‌رسد.

از دیگر کاربردهای کفپوش گرانولی پارکپوش میتوان به استفاده آن در ایستگاه مترو، پیاده روها، و بعنوان ضربه گیر و لرزه گیر دستگاه ها و ماشین های صنعتی، در محیط های صنعتی اشاره کرد.

فهرست