دیوارپوش

دیوارپوش مهدکودک

در دنيای مدرن امروزی عوامل زيادی بر يادگيری کودکان در محيط های آموزشی تاثير گذار هستند. عواملی چون دبير، نوع تدريس، کتاب های کمک آموزشی و … اما بحثی که کمتر به ان اشاره شده است بحث زيبايی محيط آموزش ميباشد که ناخوداگاه کودک را به سمت يادگيری می کشاند و محيط آموزش را از فضايی خشک و کسل کننده به محيطی جذاب و رويايی تبديل ميکند، ديوار پوش و کفپوش مهدکودک یکی از این موارد جذاب است که در ادامه بيشتر با آن آشنا ميشويم.

از دير باز بحث ايمنی محيط تحصيل و بازی کودکان بحثی نگران کننده برای والدين بوده است که نگرانی های حاصل از آن موجب محدود نمودن کودکان در سنين پايين شده است که اين موضوع لطمه زيادی از نظر روحی به کودکان وارد ميکند . کودکان نياز به بازی کردن در زمان تحصيل، صرف شام و ناهار، استحمام و بسياری از موارد ديگر دارند و اين بازی کردن است که ياد گيری و حوصله آنها را بالا ميبرد .

در کشور ما والدين به دليل امکانات محدود مهدکودک ها و محيط های آموزشی کودکان و نگرانی هميشگی از آسيب ديدن فرزندانشان همواره کودکان را محدود کرده اند و فرصت آموزش همراه با بازی را از آنها گرفته اند اما امروزه و در سال های اخير با فراهم شدن زمينه های ايمنی ديوار و کف مهدکودک ها اين نگرانی ها در حال کم شدن می باشد.

مهدکودک ها و محيط های آموزشی با تجهيز کردن محیط آموزشی خود به وسيله ی ضربه گير، محيطی امن برای کودکان به وجود آورده اند تا کودک بتواند به تحصيل در کنار بازی بپردازد.

ديوار پوش مهدکودک يکی از اين نوع ضربه گير ها است که از نظر نوع مواد مصرفی و شکل ظاهری انواع مختلفی دارد که در زير به ان اشاره ميشود:

ديوار پوش مهدکودک معمولا به صورت رول فوم و پازل تاتامی در ضخامت استاندارد شش ميل و در 2 نوع معمولی و درجه یک صادراتی توليد ميشود. دیوارپوش معمولی در دو شکل ساده و طرح دار و دیوارپوش درجه یک صادراتی در دو شکل ساده پوست ماری و طرح دار بادکنکی تولید می گردد. متخصصين شرکت پارکپوش با مطالعه و در نظر گرفتن روحيات کودکان اشکال و رنگ های جالبی برای ديوار پوش مهدکودک در نظر گرفته اند که محيطی رويايی برای مهد کودک به وجود مياورد.

استفاده از اشکال حيوانات، ماشين، حروف الفبای لاتين و فارسی، ميوه ها و … طرح های متنوعی برای ديوار پوش مهدکودک به وجود آورده است که بسيار مورد توجه کودکان قرار گرفته است که علاوه بر کمک شايان در ياد گيری آنها محيطی کامل ايمن برای آنها به وجود آورده است.

دیوارپوش  تاتامی مهدکودکی :

نوعی از دیوار پوش مهدکودک است که نسبت به انواع دیگر دیوارپوش های مهدکودکی مقرون به صرفه تر می باشد. ضخامت دیوارپوش تاتامی ١٠ میلی متر است که علاوه بر قیمت پایین از کیفیت بالایی برخوردار است. ضخامت تاتامی نسبت به دیوارپوش های مهدکودکی دیگر بیشتر بوده و همچنین به علت نداشتن روکش از دوام بیشتری برخوردار است. نصب تاتامی به عنوان دیوارپوش مهد کودک نسبت به نصب دیگر دیوارپوش مهدکودک از حساسیت بیشتری برخوردار است. مهم ترین نکته در هنگام نصب این نوع از دیوارپوش مهدکودک توجه به حساسیت بسیار بالای آن است. دیوار پوش مهدکودکی تاتامی با ضخامت ١٠ میلی متر در ابعاد یک در یک و به صورت قفلی یا همان پازلی عرضه می شود. این دیوارپوش مهدکودک دارای رنگ بندی بسیار متنوع و شادی می باشد که آن را برای دیوارپوش مهدکودک بسیار مناسب کرده است. در تاتامی مهدکودکی به جای روکش نایلونی از آج های برجسته استفاده شده است.

دیوارپوش مهدکودک تولید شده توسط شرکت پارکپوش دارای ویژگی های زیر می باشد:

  • دارای رنگبندی متنوع ، شاد و زنده می باشد.
  • دیوارپوش مهدکودک دارای قابلیت شستشو می باشد.
  • سطوح مخدوش بر روی دیوارپوش موجب آسیب دیدن کودکان می شود. دیوارپوش مهدکودک تولید شده توسط پارکپوش هیچ
    سطح برجسته و سفتی بر روی خود ندارد. همین امر موجب می شود که استفاده از این دیوارپوش مهد کودک مانع از هرگونه آسیب به کودکان شود.
  • دیوارپوش مهدکودک به راحتی با تمامی مواد شوینده خانگی قابل شستشو می باشد. پس از شستشوی دیوار پوش مهد کودک هیچ تغییر شکلی در دیوارپوش ایجاد نمی شود.
  • دیوارپوش مهدکودک تولید شده توسط پارکپوش از مقاومت بالایی در برابر نور خورشید برخوردار است.
  • وزن دیوارپوش مهدکودک تولید شده توسط پارکپوش بسیار سبک می باشد و حمل و نقل آن بسیار راحت است.
  • دیوارپوش مهدکودک دارای قابلیت ضربه گیری بالایی می باشد. همین امر سبب می شود که کودک در هنگام بازی با برخورد به دیوار آسیبی نبیند.
  • سطح دیوارپوش مهدکودک پارکپوش نرم و آج دار است.

 

نصب دیوارپوش مهد کودک

نصب دیوارپوش مهدکودک نیازمند تخصص و تبحر می باشد، در واقع اگر شما اقدام به خرید دیوارپوش مهدکودک با بالاترین کیفیت کرده اید، اما نصب آن اصولی و توسط نصاب مجرب انجام نشود، نمی توان انتظار زیادی از کارکرد آن کفپوش و یا دیوارپوش داشت. در همین راستا پارکپوش اقدام به جذب پرسنل نصاب حرفه ای و مجرب نموده است. نصاب های ما با به کار گیری مرغوب ترین مواد، اقدام به نصب حرفه ای انواع دیوار پوش و کفپوش مهد کودک می کنند .

مراحل نصب دیوارپوش مهدکودک

برای نصب دیوار پوش مهدکودک ابتدا می بایست چسب مرغوب کاملا به سطح دیوار و قسمت پشت دیوار پوش زده شود و سپس بعد از خشک شدن، اقدام به چسباندن دیوار پوش به دیوار شود. استفاده از چسب مرغوب مهم ترین نقش در نصب دیوارپوش مهدکودک را بازی میکند. دیوارپوشی که به درستی نصب شود علاوه بر زیبایی دو چندان از دوام بیشتری نیز برخوردار است .

توصیه ما را جدی بگیرید:

برای نصب دیوارپوش مهد کودک به هیچ عنوان از میخ و پیچ استفاده نکنید. چراکه نه تنها به مرور زمان موجب پاره شدن و از بین رفتن دیوارپوش مهد کودک می شود، بلکه برای سلامت کودکان درحین برخورد به دیوارپوش تهدید خطرناکی محسوب می شود.

شست و شوی دیوار پوش مهدکودک:

در شست و شوی دیوارپوش مهدکودک بهترین روش استفاده از دستمال مرطوب است به این روش که دستمال مرطوب را باید در یک جهت و به آرامی بر روی دیوارپوش مهدکودک بکشید. استفاده از مواد شیمیایی و شوینده برای شستشوی دیوارپوش مهد کودک موجب پوسیدگی فوم و فرسایش دیوارپوش می شود .

       

فهرست